Hiyeroglifler hakkında bilgi

Hiyeroglifler hakkında bilgi

Hiyeroglifler hakkında bilgi

Sacsayhuamán, Peru’nun Cusco şehirinin hemen yakın çevresinde bulunan İnka kalesi harabeleridir. Burayı gizemli yapan etmen ne pekala?…. Taşlar mükemmel şekilde birbirine oturtulmuş ve aralarında hiç bir şekilde harç yok. Bunun nasıl yapıldığına dair kimsenin bir fikri de yok.

Peru’daki bu duvarlar ,Bimini adasındaki esrarengiz su altı yapıları ile kesin bir benzerlik göstermektedir. Bu arkeolojik duvarlar bir gizem taşımaktadırlar çünkü ,antik çağlarda yapılmalarına rağmen ,bu kadar kusursuz bir şekilde işlenip yerlerine koyulana kadarki aşamalar için yüksek bir teknoloji ve bilgi gerektirmektedirler.İnsanın açıklayamadığı , garip iç ve dış açılara sahip bu duvar taşları hakkında cevabını bilmediği sorular ise şunlar;1_02_06_14_11_32_16 11830-11-13805b88dca7ea3750b612772116177b Nasıl taşındılar? Nasıl ölçülüp nasıl kesildiler ? Nasıl bu kadar doğrulukla yerleştirildiler ? Hemde ilkel insanlar tarafından.

Peru’daki bu duvarlar ile kesin bir benzerlik göstermektedir. Bu arkeolojik duvarlar bir gizem taşımaktadırlar çünkü, antik çağlarda yapılmalarına rağmen ,bu kadar kusursuz bir şekilde işlenip yerlerine koyulana kadarki aşamalar için yüksek bir teknoloji ve bilgi gerektirmektedirler.

 

İnsanın açıklayamadığı, garip iç ve dış açılara sahip bu duvar taşları hakkında cevabını bilmediği sorular ise şunlar: Nasıl taşındılar? Nasıl ölçülüp nasıl kesildiler ? Nasıl bu kadar doğrulukla yerleştirildiler? Hem de ilkel insanlar tarafından.

 

Editör Notu: İnsanoğlu ilk yaratıldığında Allah bütün isimleri ona öğretmişti. Darwinciler hala maymundan geldiklerini iddia ediyorlar.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin...
instagram logo

İnstagram

facebook logo

Facebook

twitter logo

Twitter

google plus logo

Google + 

youtube logo

Youtube 

pintrest logo

Pinterest 

Tumblr logo

Tumblr

Linkedin logo

Linkedin

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar