Doğum günü mesajları

featured
service

Doğum günü mesajları

Allah cc. hazretleri insanı en güzel şekilde yaratmıştır. İnsan her daim yaratıcısına teşekkürlerini sunmalı, O’nu hamd ve şükür ile anmalıdır. Yüce Allah cc. İnsanı ancak kendisine kulluk yapsın diye yaratmıştır. Bu bilinçle yaşamak dileğimizle…

Şimdi  sizler için hazırladığımız ilginç, komik, en güzel doğum günü mesajlarına geçelim.

Doğum günü mesajları, doğum günü tebriği, farklı doğum günü mesajları


Kardeşe Doğum günü mesajları 


Canım kardeşim umarım yeni yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın. Yüzünden gülümseme hiç eksik olmaz ve mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun.


Her insan bir yıldızdır. O yıldızların en parlak en güzeli sensin eşsiz kardeşim. lşığın hiç sönmesin bitanecik kardeşim. Nice mutlu yıllara…


Sen yoksan bu hayatın da anlamı yok; varlığın varlığım, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi boş. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun can yoldaşım.


Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. İnşallah o ışığın hayatımızdan hiç eksik olmaz. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun kardeşim.


Ben hayatta iki şeye önem veririm biri özgürlüğüm diğeri sen… Özgürlüğüm için canımdan, senin için özgürlüğümden vazgeçebilirim. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.


Hayat kitabının 365 sayfalık yeni bir öyküsü daha başlıyor senin için canım kardeşim. Kitabının her sayfasında tüm güzellikler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun can yoldaşım.


Çokça sevgi, biraz zaman, biraz şans, bir parça sevgi, sabır, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz. Mutlu yıllar biricik kardeşim.


Her gelen baharla çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da tüm güzelliklerin seninle olması dileklerimle… Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.


Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.


Seni her zaman düşünen biri olduğunu bilmeni isterim canım kardeşim. Bu mutluluğun ömür boyu sürsün. İyi ki doğdun biricik kardeşim. Nice mutlu senelere…


Hayata ne verirsen hayat sana fazlasını verirmiş. Hayata ne verdiğimi bilmiyorum, ama bana böyle eşsiz bir aileyi, en önemlisi de senin gibi özel ve mükemmel bir kardeşi verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin canım kardeşim.


Dini Doğum günü mesajları 


Ey mümin; bugünün ve ömrünün geri kalan günleri güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun.


Kıymetli kardeşim ömür sermayesinin tükendiği her an bizi ebedi saadete bir adım daha yaklaştırmakta yeter ki bu sermayeyi cenab-ı hakkın rıza-i ilahisi dairesinde vakfedelim…


Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.


Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.


Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.


Allah yar ve yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.


Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Bugün en özel ve en mutlu günün, bugün dünyaya gelişinin **. Yıl dönümü, bugün senin doğum günün. Yeni yaşın kutlu olsun.


Selamün aleyküm arkadaş! Doğum günün varmış beni sana seni seven bir arkadaşın gönderdi. Ben senin doğum gününü kutlamaya geldim. Geç kalmadım değil mi!


Bugünü ve bundan sonraki her gün inşallah her zaman mutlu olursun. Bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Yüce Mevla’dan senin için dileğim huzurlu ve sağlıklı bir hayat geçirmen. Doğum günün gibi her gününde mutlu ve neşeli olasın. Doğum günün kutlu olsun.


Sana bir doğum günü ilahisi söylemek isterdim ama sesim güzel değil fakat yazım güzeldir doğum günü mesajı yazarım. Doğum günün kutlu olsun.


Senin kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olmasını ve en dilediğin hayırlı dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Allah yeni yaşını hayır etsin.


Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.


Ömrün hayırlı ameller yaparak geçsin, yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Gönlündeki hayırlı olan dileklerin gerçek olsun. Dostum doğum günün kutlu olsun.


Allah CC. hazretleri bugüne kadar ki işlemiş olduğumuz günahlarımızı affetsin. Bundan sonraki hayatımızda da hayırlı bir ömür nasip etsin. Kardeşimin doğum günü mübarek olsun.


Allah’ıma ne kadar şükür etsem azdır senin gibi biriyle tanıştığım ve arkadaş olduğum için. Canım arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.


Yüce Mevla bugün ettiğin dualardan senin için hayırlı olanları kabul etsin. Ömrünü huzurlu ve mutlu etsin. Doğum günün neşeli ve eğlenceli olsun.


Bugün doğacak şafak senin üzerine doğsun, sabahın bereketi gönlüne olsun. Allah’ım doğum gününü mübarek eylesin. Yeni yaşın imanlı ve huzurlu olsun.


Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.


Allah’ım doğum gününü kutlu peygamberimizin doğumu gibi mübarek kılsın. Yeni yaşın vatana, millete ve sana hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Bizler Allah’ın birer aciz kullarıyız, Allah’ım bizlerin günahlarını affetsin, ömürlerimizi hayırlı kılsın, imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


Bizler zamanımızı her zaman oruç tutarak, namaza kılarak, ibadet yaparak geçirmeyiz. Biz sevdiğimizin doğum günü olduğunda onun doğum gününü de tebrik ederiz.  Allah hayırlı ömürler nasip etsin.


Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.


Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.


Seninle olan kardeşliğimiz daim olsun, bu gün ve bundan sonra ömrün boyunca gönlünden huzur eksik olmasın, Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.


Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Yaptığın işlerin hayırlı ve bereketli olsun Allah’ın selam üzerine olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Allah yolunda nice yıllar dilerim.


Sen benim dünya ahiret din kardeşimsin. Kardeşimin doğum günü kutlu olsun.


Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Yüce Yaradan’ın dualarını kabul ettiği, hayırlı ve sağlıklı bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun.


Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın.


Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Hayırlı ve huzurlu bir ömrün olsun. Mutluluğun ve neşen daim olsun.


Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah.


Mevla’m başarılarına başarı katsın, işlerinde hayırlı kazançlar nasip etsin. Doğum gününü mübarek ve hayırlı etsin.


Yarınların hep umut ve huzur dolu olsun. Rabbim her daim yolunu açsın. Doğum günün kutlu olsun.


Müslüman Müslümanın kardeşidir. Kardeşler birbirini hiçbir zaman unutmazlar. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.


Yaptığın işlerin hayırlı ve bereketli olsun, Allah’ın selamı üzerine olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.


Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara.


Yüce Yaradan’ın dileklerini kabul ettiği, hayırlı ve sağlıklı bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun.


Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Doğum günün kutlu olsun. Sen benim dünya ahiret din kardeşimsin. Kardeşimin doğum günü kutlu olsun.


Sevgiliye Doğum günü mesajları 


Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.


Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YlLLAR


Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı, bir tanem. Mutlu yıllara.


Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.


Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.


Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara güzel melek.


Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!


Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.


Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.


Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.


Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.


Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlerde birlikte olmak dileğiyle…


Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…


Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem.


Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.


Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun.


Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.


Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.


Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.


Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.


Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.


Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.


Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim,  her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.


Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.


Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seviyorum seni. İyi ki doğdun.


Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!


Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.


Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.


Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, sevdiceğim!


Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.


Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!


Eşe Doğum günü mesajları  

Hayat arkadaşınıza doğum günü mesajları


Bugün en özel ve en mutlu günün, bugün dünyaya gelişinin **. Yıl dönümü, bugün senin doğum günün. Yeni yaşın kutlu olsun hayatım.


Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.


Doğduğun güne şükürler olsun. Rabbim hep bizimle olsun.


Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.


Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…


BUGUN DOGUM GUNUN OLDUGU lClN FARKLl VE OZEL OLDUGUNU MU SANlYORSUN SEN? OYSA SEN BENlM lClN SADECE BUGUN DEGlL HER GUN FARKLl VE OZELSlN. lYl Kl VARSlN…


DOGDUGUN GUN BULUTLARl YlRTARAK, BlR GUNES GlBl ETRAFlNA AYDlNLlK SACARAK GlRDlN HAYATA. HEP SEVGlYLE YASA! NiCE YASLARA…


Hııımmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun aşkım…


GELECEGlNl OLUSTURACAK HER YENi GUNUN BiR ONCEKi GUNDEN DAHA GUZEL, iSTEKLERiNE UYGUN VE SENi MUTLU EDECEK SEKiLDE OLMASiNi DiLERiM. NiCE SENELERE


Dileğim bügün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bügünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…


Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…


Flüüüppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana…


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsız bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!


Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin..


Arkadaşa Doğum günü mesajları 

 

Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…


Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YlLLARA…


Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…


Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.


Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mü sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın…


Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…


Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler…


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun…


Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!


Yaşa… Sev… Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…


Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günü kutlu olsun…


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…


Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…


Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.


Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.


Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle.


Komik Doğum günü mesajları 


Bir bir devirdin yılları 70 e geldin bakalım nereye kadar gidecek.


Allah senin bin türlü iyiliğini versin. Nice nice yıllara…


La bugün neydi mühim bir gündü ama neydi. Hatırlayamıyorum. Noel değil, 23 Nisan değil neydi. Hatırlarsan bana yaz. Doğum gününü unuttum sandın demi, nice yıllara…


Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu Hale geldin iyi ki doğdun…


Dünyadaki en Güzel et, erkeğin başındaki ettir bence. Yani bu kadar kadın yanılıyor olamaz demi aşkım. Yıllar yılı başımın etini yemen dileklerimle doğum gününü kutlarım.


Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.


Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım…


Doğum günün mübarek olsun canım…


Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.


Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olur. Seni unutmayan bir dost…


Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…


İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…


Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.


Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara…


Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler…


Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

Başkasının seni ezmesine izin verme ehliyet al sen onları ez nice yıllara…

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da…

Pastan süslü, doğum günün kutlu olsun. Yanında değilim ama doğum gününü kutlarım. Nice nice yaşlara.

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Bu gün sana kafa tatili verdim git bir doğum gününü kutla sonra gel. Doğum günün kutlu olsun.

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun. Nice yıllara.

Bal kaymak gibi geçsin bütün yeni yaşların, ok gibi kirpiklerin yay misali kaşların, ceketimin sol cebinde pırlantalı taşların. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk, kıçında bok var. Seni doğurtan ebenin yanaklarından öpeyim. Doğum günün kutlu olsun.

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma… Seni seven en yakın arkadaşın doğum gününü yine unutmadı bak. İyi ki doğdun nice yaşlara…

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun…

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, lMF’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Bugün ayın on dokuzu, niye doğdun Allah’ın takozu, doğum günün kutlu olsun aman kestirme öten horozu.

Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler… Nice nice yıllara… Nice nice yaşlara…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara arkadaşım.

Bir tutam saçı var biraz da keli, bazı günler normal bazı günler deli, mutlu yıllar sana kahramanım benim, başlasın mı artık şu öpücük seli.

A apacak apacak, gökten yıldız kopacak, açma yârim ağzını, kuşlar yuva yapacak. Kankam doğum günün kutlu olsun…

Akşam oldu üşiyi, tavuklar ötüşüyi, kız daha evlenmedin, yüzlerin buruşiyi. Nice mutlu senelere doğum günün kutlu olsun…

A sevdalım sevdalım üstünde tatlı balım, baban seni vermezse ona çalım atarım. Nice nice mutlu yıllara…

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da… Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun…

Hem içten hem dıştan tüm içtenliğimle doğum günün kutlarım… Allah senin gibi bir arkadaşı eksik etmesin… Nice nice yıllara…

Akşamdan pilavı pişirdim, gene karnımı şişirdim, çok mani diyecektim ama defteri yolda düşürdüm. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım…

Ak gülüm nazenimsin, ciğerim ezenimsin, beş vakit namaz gibi gönlümde gezenimsin. Nice yıllara sevgili dostum…

Ay doğar aşmak ister, al yanak yaşmak ister, benim deli gönlüm, yâre kavuşmak ister. Seni çok sevdiğimi unutma nice mutlu yıllara…

Al şalım yeşil şalım dağlarda dolaşalım, tenha tenha yerlerde, seninle buluşalım. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara…

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek. Nice nice yaşlara…

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Seni seven arkadaşın…

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşçakal. Seni hiç unutmayacak arkadaşın doğum gününü kutlar…

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun…

İyi ki fırladın kardeşim. Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım. Nice mutlu yaşlara…

Günaydın şimdi yeni uyandın bu mesajı geç anlayabilirsin ama sonunda küfür edip güleceksin ” ebene sağlık “. Nice nice yaşlara iyiki doğdun…

Hacı ortam varsa gelelim yoksa iyi ki doğdun gözlerinden öperim. Nice mutlu yıllara…

İnanmıyorum bir yaş daha mı büyüdün, yaşlandın sen artık ya göçme vaktin geldi senin. Ama üzülme ya birkaç doğum gününü daha kutlarsın herhâlde…

Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unutur muyum kankam benim. Ampulün icadının 25. Yıl dönümü kutlu olsun.

Pastan süslü, doğum günün kutlu olsun. Yanında değilim ama doğum gününü kutlarım… Nice nice yaşlara…

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun. Nice yıllara…

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Eski yaşını şutlarım, doğum günümü kutlarım. Seni hiç unutur muyum kanka. Nice nice yaşlara…

Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun. Hay seni doğurtan ebenin yanaklarından öpeyim.

Bu gün sana kafa tatili verdim git bir doğum gününü kutla sonra gel. Doğum günün kutlu olsun…

Minareden atlarım doğum gününü kutlarım. Canım arkadaşım nice nice mutlu yıllara… İyi ki varsın…Doğum günü mesajları konumuzdan sonra Doğum günü ile ilgili  diğer konularımıza da aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz… Semih YAŞAR

Dini Doğum günü mesajları

Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Doğum günü sözleri

Peygamber efendimizin doğumu

Hz Muhammed sav.in doğumunda meydana gelen olaylar

0
mutluyum
Mutluyum
0
d_n_yorum
Düşünüyorum
0
sinir_oldum
Sinir oldum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
be_endim
Beğendim
Doğum günü mesajları

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Dostkelimeler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz...