Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Erkek ve Kiz Kardese Dogum Gunu Mesaji
Erkek ve Kiz Kardese Dogum Gunu Mesaji

Selam dostlar, konumuzda Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı, Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı tumblr, Erkek kardeşe doğum Günü mesajı kısa, Abladan erkek Kardeşe doğum günü mesajı kısa, Abladan erkek Kardeşe doğum Günü mesajı uzun, Küçük erkek Kardeşe Doğum Günü mesajı, Erkek kardeşe doğum günü mesajı Tumblr, Erkek kardeşe duygusal doğum Günü mesajı aramalarında sizlere yardımcı olacak şekilde paylaşmaya çalıştık.  

Sizler de Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı paylaşmak isterseniz  yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Yorumlarınız bizlere daha iyi paylaşımlar yapmak için yol gösterecektir.

Dostkelimeler.com / Türkiye’nin en geniş Güzel sözler, ayetler, hadisler ve atasözleri ve deyimler platformu // Bizleri her türlü sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Konumuzun altında linkler mevcuttur.


Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Sevgili canım kardeşim, seninle uzun yıllardan bu yana olan kardeşliğimizin bu yaşından sonra hem kardeş hem de arkadaş olarak devam etmesi için hediyeni takdim ediyorum. Canım kardeşim seni çok seviyorum.


Sevgili kardeşim; Yeni yaşında inanıyorum ki hayatında tüm istediğin güzellikler bizimle olacak. Belki yıllar sonra yaşlandığımız zaman bu günleri mutlu bir şekilde yad ederiz. Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim.


İnsanlar sadece güzel görmeye başladıklarında karşısındakinin ruhuna dokunabilir. Sen hep güzel gören ve güzel görünenlerden biri ol. Doğum günün kutlu olsun kardeş.


Canım kardeşim Allah’ım bugün ve ömrünün her anında hayırlı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.


Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.


Seninle büyüme ayrıcalığına sahip olduğum için ne kadar gurur duyduğumu ve seninle birlikte yaş almaktan ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin! Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.


Elimi tuttuğun ilk an, benim ilk ve en iyi arkadaşım olacağını anlamıştım. Seni çok seviyorum yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun!


Sadece bir erkek kardeş bir baba gibi sevebilir, bir kız kardeş gibi kızabilir, bir anne gibi şefkat gösterebilir ve bir arkadaş gibi destek olabilir. İşte bu nedenle senin gibi bir erkek kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım! Mutlu yaşlara!


Bir erkek kardeşin, yeri geldiğinde bir baba gibi kollarının altına alacağını sende gördüm canım kardeşim. Tıpkı babam gibi sevgini, güvenini ve desteğini benden esirgemediğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın kardeşim, doğum günün kutlu olsun!


Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Yüce Mevla’dan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Bahtın açık, hayatın huzurlu olsun.


Doğum günün mübarek olsun güzel insan. Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.


Güzel kardeşim Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün ve bundan sonraki her günün güzel olsun.


Yaşadığın her anın Kuran-ı Kerime uygun olsun. Peygamber efendimiz şefaatçin olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Varlığın hayatıma anlam katmaya devam ediyor. Kardeşim olduğun için seninle gurur duyuyorum. Yeni yaşında her şey gönlünce olsun.


Kardeşim, bu gün senin doğum günün! Her zaman böyle gül ve beni de sevdiklerin arasına katmayı unutma.


Her zaman gülümsemek için bir nedenimiz vardır. Doğum gününde seni ne kadar sevdiklerini gör ve bu insanlar için bir kez daha gülümse! İyi ki doğdun cankardeş.


Belki yıllar sonra muhakkak geri dönüp baktığında “keşkeler” yerine “iyi kiler” katarak hayatına devam et! Seni çok seviyorum can kardeşim.


Bugün senin doğum günün sen de herkesler gibi gönlünden dilekler tut ama sen onlardan farklı olarak ellerini Yüce Mevla’ya aç ve senin için hayırlı olanı iste. Doğum günün mübarek olsun.


Bu dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Doğum günün mübarek olsun.


Değerli dostum doğum günün mübarek olsun. Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Hayırlı günler olsun.


Hayatında bir yaşı daha geride bırakırken göreceğin yeni yaşlarda sana büyük mutluluklar diliyorum. Beni hiçbir zaman unutma seni her zaman çok seven ablan.


Eski yaşını şutlar, yeni yaşını büyük bir coşkuyla kutlarım! Futbola düşkünlüğün yeni yaşında da aralıksız devam etsin. İyi ki doğdun kardeşim.


Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Canım kardeşim,

Birlikte geçirdiğimiz her anı, paylaştığımız her gülüşü ve atlatıp güçlendiğimiz her zorluğu hatırladıkça, ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum. Seninle büyümek, hayatımın en değerli anılarını oluşturdu. Bugün, senin özel günün, sana sadece en güzel dileklerimi değil, aynı zamanda sevgimi, saygımı ve tüm kalbimi gönderiyorum.

Doğum günün kutlu olsun! Her zaman yüzün gülsün, hayallerin gerçek olsun ve hayatın sana hep güzellikler sunsun. İyi ki varsın, iyi ki benim kardeşimsin.

Seni seviyorum!


Doğum günün sadece senin için değil, benim için de çok özel miniğim… Çünkü yıllar önce bugün hayatımın en güzel hediyesini aldım; seni! Doğum günün kutlu olsun bebeğim!


Evet belki geçen seneye göre bir yaş daha büyük olabilirsin ama benim gözümde bir gün bile yaşlanmadın. Hala o sevimli, neşeli ve yaramaz çocuksun! İyi ki doğdun ablasının bi’tanesi!


Kaç doğum günün olursa olsun, asla benden büyük olamayacaksın biliyorsun değil mi? O yüzden buna alışsan iyi edersin bücürük!  Her koşulda ve her durumda seni çoook seven ablan olacağım. İyi ki doğdun!


Yıllar önce bugün, kardeşim olarak dünyaya gelerek en büyük genetik piyangoyu kazandığın için seni tebrik ederim canım kardeşim!  Küçük kardeşim olarak mahsur kaldığın bir yılını daha kutluyorum! İyi ki varsın, seni seviyorum.


Doğum günün kutlu olsun küçük kardeşim! Nezaketini annemden, zekanı babamdan ve espri anlayışını benden aldın, umarım ne kadar şanslı olduğunu biliyorsundur!  Seni çok seviyoruz ailemizin biriciği, iyi ki doğdun!


Seninle büyümek, hayatımın en değerli hediyesi oldu. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Hayatımın en özel insanlarından biri olan seninle geçirdiğim her an, paha biçilmez. İyi ki doğdun, kardeşim!


Seninle olan hatıralarımızın her biri, kalbimde sonsuza kadar saklı kalacak. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Hayatımda senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun, canım kardeşim!


Seninle paylaştığımız gülüşler, hüzünler ve başarılar, hayatımın en değerli anılarıdır. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Seninle her şey daha güzel, daha anlamlı. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Hayatımın en iyi arkadaşı, en büyük destekçisi ve en tatlı sırrım! Seninle geçirdiğim her an için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Seninle birlikte büyümek, hayatımın en güzel deneyimlerinden biri. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olmak, gerçek bir armağandır. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!


Hayatımda senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için her gün şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Seninle olan her an, özel ve değerlidir. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle büyümek, hayatımın en güzel yolculuğuydu. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Hayatım boyunca senin gibi harika bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Senin gibi harika bir kardeşe sahip olmak, gerçek bir nimettir. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Hayatımın en anlamlı anları, seninle paylaştığımız anlardır. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle geçirdiğim her an, bana mutluluk ve neşe getiriyor. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Seninle olan hatıralarımız, hayatımın en değerli hazineleri. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olmak, gerçek bir ayrıcalıktır. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Seninle olan her an, bana neşe ve mutluluk veriyor. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Hayatımın en değerli hediyesi olan seninle, nice mutlu yıllara! Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


thumbnail
Dini Doğum Günü Mesajları
Dini Doğum günü mesajları


Hayatımın en büyük şansı, senin gibi bir kardeşe sahip olmaktır. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle paylaştığım her an, hayatımı daha da anlamlı kılıyor. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle geçirdiğim her an, hayatımı daha da güzelleştiriyor. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için her gün şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle olan her an, benim için bir armağandır. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle her şey daha güzel, daha anlamlı. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!


Seninle geçirdiğim her an, hayatımı daha da renklendiriyor. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Hayatım boyunca bana ilham olacak birini aramam gerekmedi, çünkü doğduğun günden beri en büyük ilham kaynağım ve idolüm sen oldun canım kardeşim! Doğum günün kutlu olsun.


Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Sevgili kardeşim, bugün senin özel günün ve benim için bu, senin hayatında yeni bir dönemin başlangıcı demek. Doğum gününü kutlamak ve seninle bu özel günü paylaşmak, kalbimde büyük bir mutluluk ve minnet duygusu yaratıyor. Senin gibi bir kardeşe sahip olmak, hayatımın en büyük hediyesi. Sen, sadece bir kardeş değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım, güvendiğim dostum ve yanımda olan bir sırdaşımsın.

Seninle birlikte geçirdiğimiz her an, benim için unutulmaz birer anı olmuştur. Senin iyiliğin, cesaretin ve sevgin beni her zaman etkilemiştir. Seninle gurur duyuyorum ve seninle olan bağımızı hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini biliyorum. Bu yeni yaşın, senin için mutluluk, başarı ve huzur getirsin. Seninle olan yolculuğumuzda hep yanındayım ve her zaman senin destekçin olacağım. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim! Seni sonsuz seviyorum.


Canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir erkek kardeşe sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu biliyor musun?


Dünyanın en iyi erkek kardeşi olduğunu söylemekten gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun ve seninle birlikte bir sürü güzel anı daha biriktirelim!


Seninle büyümek ve birlikte olmak, hayatımın en değerli hediyesi. Doğum günün kutlu olsun, kardeşim!


Her zaman yanımda olan, beni destekleyen ve beni güldüren bir erkek kardeşim olduğun için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun ve seni çok seviyorum!


Kardeşim, her zaman yanında olduğumu ve seninle gurur duyduğumu unutma. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!


Hayatımda senin gibi harika bir erkek kardeşim olduğu için ne kadar şanslı olduğumu bilmek beni her zaman mutlu eder. Doğum günün kutlu olsun ve her zaman mutlu ol!


Seninle geçirdiğimiz her an, değerli ve unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun ve seninle daha nice güzel anılar biriktirmek dileğiyle!


Kardeşim, seninle birlikte büyümek ve hayatı paylaşmak benim için büyük bir zenginlik. Doğum günün kutlu olsun ve seninle birlikte nice mutlu yıllar geçirmek dileğiyle!


Doğum günün kutlu olsun, kardeşim! Senin gibi harika bir erkek kardeşe sahip olmak benim için gerçek bir armağan. İyi ki varsın!


Senin gibi harika bir erkek kardeşim olduğu için her zaman minnettarım. Doğum günün kutlu olsun ve hayat boyu mutlu ve sağlıklı olman dileğiyle!


Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Dünyanın en güzel ve tatlı kardeşi! Doğum gününü kutlarım, iyi ki varsın nice güzel yaşlara kardeşim.


Bazı insanlar sevdiklerini yıldızlara benzettikleri doğrudur. Sen hayatımda gördüğüm en parlak ve en göz kamaştırıcı yıldızsın. İçindeki sevgiyi hiçbir zaman kaybetmemen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun kardeşim.


Her ne koşulda olursa olsun her zaman yanında olmaya devam edeceğim. Nice yeni yaşlara iyi ki doğdun kardeşim.


Yanında olmasam da her zaman aklımda ve kalbindesin. Her yeni yaşında da gönlümde olmaya devam edeceksin. Doğum gününü kutlarım güzel kardeşim.


Hayat, her insana çok sevineceği fırsatlar sunarmış. Önemli olan bu fırsatları kaçırmadan zamanında değerlendirebilmekmiş. Ben bunca yıllık hayatımda hep buna inandım ve öğrendiğim en büyük ders oldu. Senin de yeni yaşında karşına gelecek fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeni dilerim. İyi ki doğdun kardeşim.


Sen benim hayatımda büyük bir yer kaplayan biri olduğunu zaman zaman unutsan da ben onu hatırlatacak anıları hep taze tutuyorum canım kardeşim. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve uzun ömürler dilerim.


Senin gibi sevgi dolu ve sevecen bir kardeşe sahip olmak ne kadar büyük bir nimet bilemezsin… Göz göze geldiğimiz ilk anda minikliğine ve güzelliğine hayran kalmıştım. Aynı hayranlığı gözlerine baktığım her an tekrar tekrar yaşıyorum kız kardeşim. Seni çok seviyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum!


Dönüştüğün harika kadınla ne kadar gurur duyduğumu sana söylemiş miydim? Hayatta tüm zorlukların üzerinden tek tek nasıl geldiğini gördükten sonra, ilham perimin kim olduğunu da karar verdim! Senin için güzel bir yaş diliyorum, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim!


Seninle kardeş olmak nasıl bir his biliyor musun? Bir kutu çikolata yemek gibi! Üstelik içi sürprizlerle dolu, tadıyla baş döndüren ve görür görmez heyecanlandıran nefis çikolatalarla dolu bir kutu… Hayatıma tat katan canım kız kardeşim, doğum günün kutlu olsun!


Kimse bir kız kardeş gibi sarılamaz. Çünkü bunu bana sarıldığın ilk andan beri kalbimin en derininde hissediyorum. Ve şimdiye kadarki tüm sarılmalar için teşekkür ediyorum. İyi ki varsın güzelim, doğum günün kutlu olsun!


Kız kardeşler arasında yazılı olmayan bir kural vardır; kız kardeşler diğer tüm değerli şeylerden daha değerlidir! Senin benim en iyi sırdaşım ve sonsuza kadar yol arkadaşım olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun prensesim.


Kardeşe Uzun ve Duygusal Doğum Günü Mesajı


Her şey değiştiğinde bu dünyada her zaman aynı kalacak tek şey, paylaştığımız bağdır canım kardeşim. Üstelik kan bağından daha kuvvetli, dostluktan daha değerli bir yol arkadaşlığı bizimkisi… Şimdiye kadarki en iyi kardeşin ve hayatımdaki tek gerçek varlığın doğum günü kutlu olsun.


Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yıllar içinde senin büyümeni izlemek hayatımın en büyük ayrıcalıklarından biri oldu. Bu nedenle hayatının bir parçası olduğum için çok şanslıyım! Yıllarımı paylaşmak için daha iyi bir en iyi arkadaş isteyemezdim. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!


Kardeş olmak, en zorlu ve en doğru zamanlarda birbirimiz için orada olmak demektir. İşte bu yüzden dünyanın neresinde olursan ol, her zaman senin yanında olacağıma söz veriyorum. İhtiyacın olan her an, kalbinin en derinlerinde seni çoook seven bir kardeşinin olduğunu sakın unutma… Doğum günün kutlu olsun kardeşim, seni seviyorum.


Sen benim sadece kardeşim değil; çocukluğum, gençliğim ve geleceğimsin… Çocukluğumu tatlı ve unutulmaz kıldığın için, gençliğimi çılgınca ve desteğinle yaşadığım için ve gelecekte ne olursa olsun arkamdaki güç olacağın için teşekkür ederim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!


Eğer düşersen seni ilk kaldıran ben olacağım, söz veriyorum. Tıpkı her düştüğümde beni kaldırmak için yanımda olduğun gibi… İlham kaynağım, hayattaki en güçlü dayanağım, seni çok seviyorum. Bol bol kahkaha atacağın ve hayatımdaki değerini anlayacağın bir yaş olsun. Doğum günün kutlu olsun!Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı konumuzdan sonra Doğum günü ile ilgili  diğer konularımıza da aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz… Semih YAŞAR

Dini Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü sözleri

Peygamber efendimizin doğumu

Hz Muhammed sav.in doğumunda meydana gelen olaylar


 

0
be_endim
Beğendim
0
mutluyum
Mutluyum
0
d_n_yorum
Düşünüyorum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
sinir_oldum
Sinir oldum
Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Dostkelimeler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz...