Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Erkek ve Kiz Kardese Dogum Gunu Mesaji
Erkek ve Kiz Kardese Dogum Gunu Mesaji
service

Selam dostlar, konumuzda Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı, Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı tumblr, Erkek kardeşe doğum Günü mesajı kısa, Abladan erkek Kardeşe doğum günü mesajı kısa, Abladan erkek Kardeşe doğum Günü mesajı uzun, Küçük erkek Kardeşe Doğum Günü mesajı, Erkek kardeşe doğum günü mesajı Tumblr, Erkek kardeşe duygusal doğum Günü mesajı aramalarında sizlere yardımcı olacak şekilde paylaşmaya çalıştık.  

Sizler de Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı paylaşmak isterseniz  yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Yorumlarınız bizlere daha iyi paylaşımlar yapmak için yol gösterecektir.

Dostkelimeler.com / Türkiye’nin en geniş Güzel sözler, ayetler, hadisler ve atasözleri ve deyimler platformu // Bizleri her türlü sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Konumuzun altında linkler mevcuttur.


Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Sevgili canım kardeşim, seninle uzun yıllardan bu yana olan kardeşliğimizin bu yaşından sonra hem kardeş hem de arkadaş olarak devam etmesi için hediyeni takdim ediyorum. Canım kardeşim seni çok seviyorum.


Sevgili kardeşim; Yeni yaşında inanıyorum ki hayatında tüm istediğin güzellikler bizimle olacak. Belki yıllar sonra yaşlandığımız zaman bu günleri mutlu bir şekilde yad ederiz. Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim.


İnsanlar sadece güzel görmeye başladıklarında karşısındakinin ruhuna dokunabilir. Sen hep güzel gören ve güzel görünenlerden biri ol. Doğum günün kutlu olsun kardeş.


Canım kardeşim Allah’ım bugün ve ömrünün her anında hayırlı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.


Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.


Seninle büyüme ayrıcalığına sahip olduğum için ne kadar gurur duyduğumu ve seninle birlikte yaş almaktan ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin! Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.


Elimi tuttuğun ilk an, benim ilk ve en iyi arkadaşım olacağını anlamıştım. Seni çok seviyorum yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun!


Sadece bir erkek kardeş bir baba gibi sevebilir, bir kız kardeş gibi kızabilir, bir anne gibi şefkat gösterebilir ve bir arkadaş gibi destek olabilir. İşte bu nedenle senin gibi bir erkek kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım! Mutlu yaşlara!


Bir erkek kardeşin, yeri geldiğinde bir baba gibi kollarının altına alacağını sende gördüm canım kardeşim. Tıpkı babam gibi sevgini, güvenini ve desteğini benden esirgemediğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın kardeşim, doğum günün kutlu olsun!


Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Yüce Mevla’dan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Bahtın açık, hayatın huzurlu olsun.


Doğum günün mübarek olsun güzel insan. Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.


Güzel kardeşim Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün ve bundan sonraki her günün güzel olsun.


Yaşadığın her anın Kuran-ı Kerime uygun olsun. Peygamber efendimiz şefaatçin olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Varlığın hayatıma anlam katmaya devam ediyor. Kardeşim olduğun için seninle gurur duyuyorum. Yeni yaşında her şey gönlünce olsun.


Kardeşim, bu gün senin doğum günün! Her zaman böyle gül ve beni de sevdiklerin arasına katmayı unutma.


Her zaman gülümsemek için bir nedenimiz vardır. Doğum gününde seni ne kadar sevdiklerini gör ve bu insanlar için bir kez daha gülümse! İyi ki doğdun cankardeş.


Belki yıllar sonra muhakkak geri dönüp baktığında “keşkeler” yerine “iyi kiler” katarak hayatına devam et! Seni çok seviyorum can kardeşim.


Bugün senin doğum günün sen de herkesler gibi gönlünden dilekler tut ama sen onlardan farklı olarak ellerini Yüce Mevla’ya aç ve senin için hayırlı olanı iste. Doğum günün mübarek olsun.


Bu dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Doğum günün mübarek olsun.


Değerli dostum doğum günün mübarek olsun. Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Hayırlı günler olsun.


Hayatında bir yaşı daha geride bırakırken göreceğin yeni yaşlarda sana büyük mutluluklar diliyorum. Beni hiçbir zaman unutma seni her zaman çok seven ablan.


Eski yaşını şutlar, yeni yaşını büyük bir coşkuyla kutlarım! Futbola düşkünlüğün yeni yaşında da aralıksız devam etsin. İyi ki doğdun kardeşim.


 

Hayatım boyunca bana ilham olacak birini aramam gerekmedi, çünkü doğduğun günden beri en büyük ilham kaynağım ve idolüm sen oldun canım kardeşim! Doğum günün kutlu olsun.


Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı


 

Dünyanın en güzel ve tatlı kardeşi! Doğum gününü kutlarım, iyi ki varsın nice güzel yaşlara kardeşim.


Bazı insanlar sevdiklerini yıldızlara benzettikleri doğrudur. Sen hayatımda gördüğüm en parlak ve en göz kamaştırıcı yıldızsın. İçindeki sevgiyi hiçbir zaman kaybetmemen dileğiyle, doğum günün kutlu olsun kardeşim.


Her ne koşulda olursa olsun her zaman yanında olmaya devam edeceğim. Nice yeni yaşlara iyi ki doğdun kardeşim.


Yanında olmasam da her zaman aklımda ve kalbindesin. Her yeni yaşında da gönlümde olmaya devam edeceksin. Doğum gününü kutlarım güzel kardeşim.


Hayat, her insana çok sevineceği fırsatlar sunarmış. Önemli olan bu fırsatları kaçırmadan zamanında değerlendirebilmekmiş. Ben bunca yıllık hayatımda hep buna inandım ve öğrendiğim en büyük ders oldu. Senin de yeni yaşında karşına gelecek fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeni dilerim. İyi ki doğdun kardeşim.


Sen benim hayatımda büyük bir yer kaplayan biri olduğunu zaman zaman unutsan da ben onu hatırlatacak anıları hep taze tutuyorum canım kardeşim. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve uzun ömürler dilerim.


Senin gibi sevgi dolu ve sevecen bir kardeşe sahip olmak ne kadar büyük bir nimet bilemezsin… Göz göze geldiğimiz ilk anda minikliğine ve güzelliğine hayran kalmıştım. Aynı hayranlığı gözlerine baktığım her an tekrar tekrar yaşıyorum kız kardeşim. Seni çok seviyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum!


Dönüştüğün harika kadınla ne kadar gurur duyduğumu sana söylemiş miydim? Hayatta tüm zorlukların üzerinden tek tek nasıl geldiğini gördükten sonra, ilham perimin kim olduğunu da karar verdim! Senin için güzel bir yaş diliyorum, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim!


Seninle kardeş olmak nasıl bir his biliyor musun? Bir kutu çikolata yemek gibi! Üstelik içi sürprizlerle dolu, tadıyla baş döndüren ve görür görmez heyecanlandıran nefis çikolatalarla dolu bir kutu… Hayatıma tat katan canım kız kardeşim, doğum günün kutlu olsun!


Kimse bir kız kardeş gibi sarılamaz. Çünkü bunu bana sarıldığın ilk andan beri kalbimin en derininde hissediyorum. Ve şimdiye kadarki tüm sarılmalar için teşekkür ediyorum. İyi ki varsın güzelim, doğum günün kutlu olsun!


Kız kardeşler arasında yazılı olmayan bir kural vardır; kız kardeşler diğer tüm değerli şeylerden daha değerlidir! Senin benim en iyi sırdaşım ve sonsuza kadar yol arkadaşım olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun prensesim.


Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Doğum günün sadece senin için değil, benim için de çok özel miniğim… Çünkü yıllar önce bugün hayatımın en güzel hediyesini aldım; seni! Doğum günün kutlu olsun bebeğim!


Evet belki geçen seneye göre bir yaş daha büyük olabilirsin ama benim gözümde bir gün bile yaşlanmadın. Hala o sevimli, neşeli ve yaramaz çocuksun! İyi ki doğdun ablasının bi’tanesi!


Kaç doğum günün olursa olsun, asla benden büyük olamayacaksın biliyorsun değil mi? O yüzden buna alışsan iyi edersin bücürük!  Her koşulda ve her durumda seni çoook seven ablan olacağım. İyi ki doğdun!


Yıllar önce bugün, kardeşim olarak dünyaya gelerek en büyük genetik piyangoyu kazandığın için seni tebrik ederim canım kardeşim!  Küçük kardeşim olarak mahsur kaldığın bir yılını daha kutluyorum! İyi ki varsın, seni seviyorum.


Doğum günün kutlu olsun küçük kardeşim! Nezaketini annemden, zekanı babamdan ve espri anlayışını benden aldın, umarım ne kadar şanslı olduğunu biliyorsundur!  Seni çok seviyoruz ailemizin biriciği, iyi ki doğdun!


Kardeşe Uzun ve Duygusal Doğum Günü Mesajı


Her şey değiştiğinde bu dünyada her zaman aynı kalacak tek şey, paylaştığımız bağdır canım kardeşim. Üstelik kan bağından daha kuvvetli, dostluktan daha değerli bir yol arkadaşlığı bizimkisi… Şimdiye kadarki en iyi kardeşin ve hayatımdaki tek gerçek varlığın doğum günü kutlu olsun.


Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yıllar içinde senin büyümeni izlemek hayatımın en büyük ayrıcalıklarından biri oldu. Bu nedenle hayatının bir parçası olduğum için çok şanslıyım! Yıllarımı paylaşmak için daha iyi bir en iyi arkadaş isteyemezdim. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!


Kardeş olmak, en zorlu ve en doğru zamanlarda birbirimiz için orada olmak demektir. İşte bu yüzden dünyanın neresinde olursan ol, her zaman senin yanında olacağıma söz veriyorum. İhtiyacın olan her an, kalbinin en derinlerinde seni çoook seven bir kardeşinin olduğunu sakın unutma… Doğum günün kutlu olsun kardeşim, seni seviyorum.


Sen benim sadece kardeşim değil; çocukluğum, gençliğim ve geleceğimsin… Çocukluğumu tatlı ve unutulmaz kıldığın için, gençliğimi çılgınca ve desteğinle yaşadığım için ve gelecekte ne olursa olsun arkamdaki güç olacağın için teşekkür ederim. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!


Eğer düşersen seni ilk kaldıran ben olacağım, söz veriyorum. Tıpkı her düştüğümde beni kaldırmak için yanımda olduğun gibi… İlham kaynağım, hayattaki en güçlü dayanağım, seni çok seviyorum. Bol bol kahkaha atacağın ve hayatımdaki değerini anlayacağın bir yaş olsun. Doğum günün kutlu olsun!Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı konumuzdan sonra Doğum günü ile ilgili  diğer konularımıza da aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz… Semih YAŞAR

Dini Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü sözleri

Peygamber efendimizin doğumu

Hz Muhammed sav.in doğumunda meydana gelen olaylar


 

0
mutluyum
Mutluyum
0
d_n_yorum
Düşünüyorum
0
sinir_oldum
Sinir oldum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
be_endim
Beğendim
Erkek ve Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Dostkelimeler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz...