Evlilik yıldönümü mesajları

featured

Konumuzda rabbimizin emri, Peygamberimiz sav. Efendimizin sünneti olan evlilik konusunda Evlilik yıldönümü mesajları paylaşmaya çalışacağız. Sitemizin içeriği gereği dini evlilik yıldönümü mesajları ana hedefimiz olacaktır.

Konumuzun içerisine Sosyal medyada, facebook, instagram gibi platformlarda paylaşmanız için resimli evlilik yıldönümü mesajları koymaya çalıştık. Konumuza özellikle çok aranan Arkadaşa  en güzel evlilik yıldönümü kutlama sözleri yerleştirmeye çalıştık.  Beğeneceğinizi ve paylaşacağınızı umuyoruz.

Sizler de  Evlilik yıldönümü ile ilgili güzel söz ve mesajlar paylaşmak isterseniz  yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Yorumlarınız bizlere daha iyi paylaşımlar yapmak için yol gösterecektir.

Dostkelimeler.com Türkiye’nin en geniş Güzel sözler, ayetler, hadisler ve atasözleri ve deyimler platformu // Bizleri her türlü sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Konumuzun altında linkler mevcuttur.


Dini Evlilik yıldönümü mesajları uzun


Evlilik yıldönümü mesajları Eşime


Biz seninle bir elmanın iki yarısı gibiyiz. Bir ömür boyu birbirimizi tamamlayıp cennete birlikte uçmak dileğiyle… Evliliğimizin bir ömür boyu mesut ve bahtiyar sürmesi için Yüce Rab’bimize dua ediyorum.


Ayrı yolların yolcusuyken Rabbim istedi biz de seninle birleştik. Ayrı giden yollarımızı birleştiren Allah cc’ya hamd ediyor, seni candan seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.


Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim sana ait olan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım, iyi ki varsın.


Dünyaya bir kere daha gelsem yine yerim senin yanın olurdu, yine gönlüm seninle dolup taşar yine sevinçlerimin adı sen olurdun. Yıllar geçmesine rağmen seni hala aynı aşkla seviyorum, bir ömür birlikte geçirmek istiyorum.


Hayat boyu birlikte yürümeye karar verdiğimiz yolda,  Rabbim bizleri ayırmasın. Nikah günümüzü tebrik ediyorum. Nice senelere birlikte bi’ tanem.


İnsana, namazını daha kılmadın mı! diye soran eşinin verdiği mutluluk ve huzuru bana veren sana teşekkür ediyor, Ellerimizi ayırmasın diye Yüce Rabbime dua ediyorum. Evliliğimizin 2. senesinde sana en güzel hediyeyi alamadım belki ama bu küçük hediyemi kabul eder misin Hayatım?.


Evliliğimizin bu yıldönümünde Rabbimin bize hediyesi minik kızımızla geçirmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Sonsuzluğa uzanan bu birlikteliğimizin küçük problemlerle renklendiğini görüyor, seni ve kızımı bana verdiği için Allah’a hamd ediyorum. Daha nice senelere hep birlikte… ve sonsuza…


Yine bugün bir yılımız daha bitti ve yine yeni bir yıla gireceğiz seninle birlikte. Sevgimiz ölümsüz, hatıralarımız gülümsemelerle dolu olsun.  Birlikte nice yıldönümlerine CANIM.


Her zaman sana senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım… Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum biricik sevgilim…


Bugün, mutluluğumun ve seninle geçen güzel anılarla anlamı olan bir gün. Bugün, senin gibi bir eşe sahip olduğum için çok şanslı hisseden birisiyim. Evliliğimizin yıldönümü, bu güzel gün, önümüzdeki aşkla geçecek yılların fragmanı. İyi ki varsın aşkım.


Sen bana huzur getiren, kulaklarımda kuş ötüşleri yankılatan… Her melodide aklımı çalan gözlerin ve her şiirde rastladığım sensin… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, sen benim en kıymetlimsin aşkım.


Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajları
Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajları

Kimse bana evliliğin bu kadar huzur vereceğini anlatmamıştı. Rabbimin emrettiği hiç kötü olur mu? Senin yanında yaşlanmak dileklerimle… Sana ve bize bir ömür mutluluklar diliyor, Evlilik yıldönümü için hediyemi sunuyorum Hayatım.


Yıllar yanında ne de güzel geçiyor. Mutluluk için yalvarıp yakaranları görünce mutluluğumuza daha bir hamd edesim geliyor. Rabbime sonsuz şükrediyor, birlikte geçireceğimiz ömrün hayırlılara vesile olması için dua ediyorum. Daha nice mutlu senelere mutluluğum.


O cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye  hissediyorum! Birlikte kurduğumuz cennet yurdu yuvamıza bereketiyle gelen çocuklarımızla daha nice seneler birlikte olmak için dualar ediyorum. Rabbim bizi her türlü kötülüklerden muhafaza etsin.  Seviyorum cennet hurisi sevdiğim Seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun meleğim…


Yüce yaratana sonsuz hamdü senalar olsun ki senin gibi dini bütün bir insanla evlenmemi nasip etti. Seni rabbime şükürlerinle, ibadetlerinle çok seviyorum Hayat ARKADAŞIM… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…


Gülümsemelerle başlayan günlerimin tek mimarı olan sen biricik eşime şimdi milyonlarca kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


 

Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajı
Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajı

Sen bana Yüce Mevla’mın emaneti, ben sana hayat arkadaşı olalı 2 sene oluyor. Ömrümüzün baharında yaşadığımız bu saadet bir ömür birlikte sürsün. Evlilik günümüz mutlu olsun…


Sen benim evlenmeden önceki duam, geçmiş yıllardaki aradığım mutluluğum, gelecek yıllardaki huzurum, çocuklarımın annesi / babası. Sonsuzluk yurduna yürüdüğüm yol arkadaşımsın. Seninle evlendiğim için çok mutlu ve mesudum Can / Canım Sevgili….


Etrafımızda şahit olduğumuz onlarca boşanmaların yanında, içerisinde 5 senedir saadetle yaşadığımız yuvamızın sonsuza kadar mutlu ve huzur dolu bir yuva kalması için DUA’lar ediyorum Rabbime. Sen de amin der misin? Allah nice 5 seneler aile saadeti nasip etsin. Amin Amin binlerce Amin….


Bekarken her zaman  Rabbime hayırlı bir eş nasip et diye dua ettiğimi hatırlıyorum bu günde….  Rabbim şükürler olsun ki ettiğim dualarımı kabul etti ve seni bana nasip etti. İyi ki hayatımda sen varsın. 4. evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Dini Evlilik yıldönümü mesajları Resimli
Dini Evlilik yıldönümü mesajları Resimli

Evlilik yıldönümü mesajları 


Seninle evlendiğim gün hala hayatımdaki en mutlu günümdür. Seni Hala ilk günkü gibi deliler gibi seviyorum hayatım. Bu mutlu günümüz hiç bitmesin…


Dünyanın en güzeli en sevdiğim kadındır. Bana birlikte geçirmek için verdiğin hayatı sana mutluluklarla yaşatmak için çalışan kocandan sevgilerle….


Sanki her geçen sene daha fazla seviyorum gibi geliyor. Yanında yaşlanmak bana mutlulukların en büyüğüdür. Sana bu mutlu günümüzde sevgiler sunuyorum…


Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüzü kutluyor, Öpücükler yolluyorum…


Evlendiğimiz gün, hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.


Dünyada en büyük mutluluk sevenlerin kavuşmasıdır. Birlikteliğimizin 6. Senesinde sana sevgim her zamankinden daha fazla… Bu mutlu günümüzde seninle bir kere daha evleniyorum sanki…


Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı insanın. Öyle sıradan gelip geçici bir heves değil, sonsuza kadar aldığı nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.


Unuttum sandın değil mi…? Nasıl unuturum seninle doğduğum yeni hayatımın ilk gününü… Evlilik günümüz kutlu olsun hayatım nice senelere hep birlikte…


Kısacık hayatımın kalan her dakikasını seninle birlikte geçirmek kadar keyifli bir şey yok…. Bana katlandığın için teşekkür ediyorum….


Bugün, birbirinize olan sevginizin, sadakatinizin ve dayanışmanızın yıldönümünü kutluyorum. Nice mutlu yıllara!


Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri


Beraber geçirdiğiniz her an, sevginizin büyüklüğünü hatırlatıyor. Mutlu yıldönümü!


Birlikte geçirdiğimiz her gün, bize daha da yakınlaşıyor.


Her bir anımız, sonsuza kadar sürecek bir aşkın parçası.


Birlikte geçen her yıl, birbirimize olan sevgimizi daha da güçlendiriyor.


Seninle olan her anımız, ömür boyu sürecek bir masalın başlangıcı.


Evliliğimizin her anı, sevgi dolu bir yolculuğun başlangıcı.


Seninle geçirdiğim her gün, birlikte büyüdüğümüzü ve olgunlaştığımızı gösteriyor.


Seninle evlilik yolculuğunda geçen her yıl, bize birlikte olmanın değerini hatırlatıyor.


Evliliğimizin yıldönümünde, birbirimize olan sevgimizi ve sadakatimizi kutluyorum.


Seninle evlenmek, hayatımın en iyi kararıydı ve her yıl seninle geçirmek büyük bir zevkti.


Evliliğimizin yıldönümünde, geçirdiğimiz güzel anları hatırlayarak geleceğe umutla bakıyoruz.


Bu özel gün, birlikte yaşadığınız güzel anları hatırlamanın ve geleceği heyecanla beklemenin zamanıdır. Mutlu yıldönümü!


Sevgili eşim, seninle geçirdiğim her gün, benim için bir hazine. Birlikte geçirdiğimiz yıllar için minnettarım. Mutlu yıldönümü!


Aşkınızın her daim taze kalması ve birlikte nice yıllara ulaşmanız dileğiyle. Mutlu yıldönümü!


Birlikte geçirdiğimiz yıllar, sevgimizi daha da güçlendirdi. Her bir anınızın değerini bilmek gerek. Mutlu yıldönümü!


Seninle geçirdiğim her gün, bir armağan. Seninle daha nice yıllara ulaşmak için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıldönümü!


Yıllar boyu birlikte olduğumuz her an, sevgimizin büyüklüğünü hatırlatıyor. Nice mutlu yıllara!


Sevgili eşim, seninle geçirdiğim her yıl, hayatımı daha da anlamlı kıldı. Seni seviyorum. Mutlu yıldönümü!


Bugün, evliliğimizin bir yıl daha dolu dolu geçtiğini kutlamak için bir sebep daha. Nice yıllara!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her anı seviyorum. Seninle daha nice yıllara ulaşmak için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıldönümü!


Birlikte geçirdiğimiz her yıl, sevgimizi daha da güçlendirdi. Birlikte nice yıllara!


Bugün, seninle geçirdiğimiz her an için şükrediyorum. Seninle daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle. Mutlu yıldönümü!


Birlikte geçirdiğimiz her an, benim için bir armağan. Seninle daha nice yıllara! Mutlu yıldönümü!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her yıl, hayatımı daha da değerli kıldı. Mutlu yıldönümü!


Bugün, birlikte geçirdiğimiz her yıl için minnettarım. Seninle daha nice yıllara! Mutlu yıldönümü!


Birlikte olduğumuz her an, sevgimizi daha da güçlendirdi. Nice mutlu yıllara!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her anı seviyorum. Seninle daha nice yıllara! Mutlu yıldönümü!


Bugün, seninle olan sevgimizi kutlamanın zamanı. Seninle geçirdiğimiz her yıl için teşekkür ederim. Mutlu yıldönümü!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her yıl, hayatımı daha da anlamlı kıldı. Nice mutlu yıllara!


Bugün, birlikte geçirdiğimiz her anı hatırlayarak mutluluğumuzu kutlama zamanı. Seninle daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle. Mutlu yıldönümü!


Birlikte geçirdiğimiz her yıl, sevgimizi daha da güçlendirdi. Seninle daha nice yıllara! Mutlu yıldönümü!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her yıl, hayatımı daha da anlamlı kıldı. Seninle daha nice mutlu yıllara!


Bugün, seninle geçirdiğimiz her anı hatırlayarak mutluluğumuzu kutlama zamanı. Nice yıllara!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her yıl, hayatımı daha da değerli kıldı. Nice yıllara!


Birlikte geçirdiğimiz her an, sevgimizi daha da güçlendirdi. Seninle daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle. Mutlu yıldönümü!


Bugün, seninle geçirdiğimiz her an için şükrediyorum. Seninle daha nice mutlu yıllara! Mutlu yıldönümü!


Sevgili eşim, seninle birlikte olduğum her yıl, hayatımı daha da anlamlı kıldı. Seninle daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle. Mutlu yıldönümü!


Bugün, seninle geçirdiğimiz her anı hatırlayarak mutluluğumuzu kutlama zamanı. Seninle daha nice yıllara!


Birlikte olduğumuz her an, sevgimizi daha da güçlendirdi. Nice mutlu yıllara!


Evlilik yıldönümü mesajları resimli
Evlilik yıldönümü mesajları resimli

Evlilik yıldönümü mesajları resimli arkadaşa

Bu bölümde Dosta evlilik yıldönümü kutlama mesajları eklemeye çalıştık. İçten ve samimi evlilik kutlama mesajlarımızı sosyal medyadan yada direk olarak arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Resimli evlilik yıldönümü mesajları facebook, twitter, whatsapp  ve instagram  üzerinden  paylaşmak için resmin üzerine basılı tutmanız ve resmi paylaş demeniz yeterli olacaktır.


Arkadasa Resimli en guzel evlilik yildonumu kutlama mesajlari

 

Arkadaşa Resimli en güzel evlilik yıldönümü kutlama mesajları

Sana eşinle beraber mutlu ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. İkinizi de canı gönülden tebrik ediyor, mutluluğunuzun daim olmasını dilerim Canım arkadaşım.


Hayat kısacık, bu kısacık hayatımızda sizlere ömür boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünün mutluluğunuzu arttırması dileklerimle. Mutluluklar Sizin OLSUN.


Her çiftin senin kadar anlayışlı ve sevecen olmasını diliyorum. Senin mutluluğun her şeydir. Sonsuza kadar böyle kal. Yıldönümünüz kutlu olsun canım arkadaşım.


Bu kadar uzun süre birlikte olacağınızı kim düşünebilirdi ki? Şaka yapıyorum, harika bir çiftsiniz. Sadece sonsuz aşkınızı kıskanıyorum. Sonsuza dek böyle yaşayın. Yıldönümünüz için sizleri tebrik ederim.


Eşinle beraber yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, sağlık ve huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar Diliyorum!


Sevgi paylaştıkça çoğalır, evliliğiniz muhteşem bir saadet  getirsin. Çocuklarınızla hep çoğalsın sevginiz.… Canım Dostum Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun…


Sizin için çok mutluyum çocuklar! Hiç bu kadar mükemmel bir eşleşme görmemiştim. Aşkının sonsuza dek süreceğini biliyorum ve bunu kutlamak için her zaman yanınızda olacağım. Hayatlarınız en güzel şekilde ilerlesin. Yıldönümünüz için sizleri tebrik ederim.Bundan 4 Sene evvel ilk adımı attığınız sevgi yolunda bu yıl yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle beraber. Hayat boyu birbirinizle mutlu olmanızı canı gönülden diliyorum Kanki.


Sizi sımsıkı sarıyorum tüm sevgimle. Yanınızda olsaydım Evlendiğiniz ilk gün gibi yine çıkardık Çamlıca Tepesine.  Mutlu evliliğinize dua ederdik Eyüp Sultan’da. Birbirinizi daima sevmenizi diliyorum bu yılda.  Allah size mini mini çocuklar nasip etsin.  Ömür boyu mutluluk yanınızda olsun. Canım Arkadaşım Sizi Tebrik Ediyorum…


arkadaşa evlilik yıldönümü mesajı resimli
Arkadaşa evlilik yıldönümü mesajı resimli

Birlikte gülmek, sevinç gözyaşları dökmek, dünyayı gezebilmek, eşinin yanında olmaktan mutlu olabilmek, büyük büyük sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi doyasıya sevebilmek için hayatınız uzun olmasını diliyorum… Elleriniz ellerinizden ve gözleriniz gözlerinizden hiç ayrılmasın! Mutluluklar Dostum…


Dostum, ben yazmasını bilmem bilirsin, kısa ve öz  olsun. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.


Tüm hayatın boyunca Değerli eşinle en güzel günleri, en mutlu anları birlikte yaşamanızı Rabbim’den diliyorum… Mutluluklar Yakanızı Bırakmasın…


Geçen yıl bugün birleşen elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Birlikte hayatın tüm güzelliklerini paylaşmanız dileğimle… Evlilik yıldönümünüzde Mutluluklar!


arkadaşa evlilik yıldönümü mesajları resimli
arkadaşa evlilik yıldönümü mesajları resimli

 Evlilik yıldönümü mesajları konumuzdan sonra sitemizde bulunan diğer Evlilik ve boşanma ile ilgili konularımıza aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz. dostkelimeler.com

Evlilik ile ilgili ayetler

Boşanma ile ilgili ayetler

Evlilik ile ilgili hadisler

Boşanma ile ilgili hadisler

Evlilik ile ilgili sözler

Boşanma ile ilgili sözler

Evlilik ile ilgili atasözleri

Boşanma ile ilgili atasözleri ve anlamlar

Evlilik kader mi şeçim mi? –  Muhammed Bozdağ Yazısı

Evlilik Çiçek Gibidir – Ali Erkan KAVAKLI yazısı

Evlilik Hikayeleri  

0
be_endim
Beğendim
0
mutluyum
Mutluyum
0
d_n_yorum
Düşünüyorum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
sinir_oldum
Sinir oldum
Evlilik yıldönümü mesajları
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Dostkelimeler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz...