Evlilik yıldönümü mesajları

Evlilik yıldönümü mesajları

Konumuzda rabbimizin emri, Peygamberimiz sav. Efendimizin sünneti olan evlilik konusunda Evlilik yıldönümü mesajları paylaşmaya çalışacağız. Sitemizin içeriği gereği dini evlilik yıldönümü mesajları ana hedefimiz olacaktır. 

Konumuzun içerisine Sosyal medyada, facebook, instagram gibi platformalarda paylaşmanız için resimli evlilik yıldönümü mesajları koymaya çalıştık. Konumuza özellikle çok aranan Arkadaşa  en güzel evlilik yıldönümü kutlama sözleri yerleştirmeye çalıştık.  Beğeneceğinizi ve paylaşacağınızı umuyoruz. Dostkelimeler.com

 

 

Dini Evlilik yıldönümü mesajları uzun

Evlilik yıldönümü mesajları Eşime

 

Biz seninle bir elmanın iki yarısı gibiyiz. Bir ömür boyu birbirimizi tamamlayıp cennete birlikte uçmak dileğiyle… Evliliğimizin bir ömür boyu mesut ve bahtiyar sürmesi için Yüce Rab’bimize dua ediyorum. 

Ayrı yolların yolcusuyken Rabbim istedi biz de seninle birleştik. Ayrı giden yollarımızı birleştiren Allah cc’ya hamd ediyor, seni candan seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Hayat boyu birlikte yürümeye karar verdiğimiz yolda,  Rabbim bizleri ayırmasın. Nikah günümüzü tebrik ediyorum. Nice senelere birlikte bi’ tanem.

İnsana, namazını daha kılmadın mı! diye soran eşinin verdiği mutluluk ve huzuru bana veren sana teşekkür ediyor, Ellerimizi ayırmasın diye Yüce Rabbime dua ediyorum. Evliliğimizin 2. senesinde sana en güzel hediyeyi alamadım belki ama bu küçük hediyemi kabul eder misin Hayatım?.

Evliliğimizin bu yıldönümünde Rabbimin bize hediyesi minik kızımızla geçirmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Sonsuzluğa uzanan bu birlikteliğimizin küçük problemlerle renklendiğini görüyor, seni ve kızımı bana verdiği için Allah’a hamd ediyorum. Daha nice senelere hep birlikte… ve sonsuza…

Yine bugün bir yılımız daha bitti ve yine yeni bir yıla gireceğiz seninle birlikte. Sevgimiz ölümsüz, hatıralarımız gülümsemelerle dolu olsun.  Birlikte nice yıldönümlerine CANIM.

 

Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajları
Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajları

 

Kimse bana evliliğin bu kadar huzur vereceğini anlatmamıştı. Rabbimin emrettiği hiç kötü olur mu? Senin yanında yaşlanmak dileklerimle… Sana ve bize bir ömür mutluluklar diliyor, Evlilik yıldönümü için hediyemi sunuyorum Hayatım.

Yıllar yanında ne de güzel geçiyor. Mutluluk için yalvarıp yakaranları görünce mutluluğumuza daha bir hamd edesim geliyor. Rabbime sonsuz şükrediyor, birlikte geçireceğimiz ömrün hayırlılara vesile olması için dua ediyorum. Daha nice mutlu senelere mutluluğum.

O cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye  hissediyorum! Birlikte kurduğumuz cennet yurdu yuvamıza bereketiyle gelen çocuklarımızla daha nice seneler birlikte olmak için dualar ediyorum. Rabbim bizi her türlü kötülüklerden muhafaza etsin.  Seviyorum cennet hurisi sevdiğim Seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun meleğim…

Yüce yaratana sonsuz hamdü senalar olsun ki senin gibi dini bütün bir insanla evlenmemi nasip etti. Seni rabbime şükürlerinle, ibadetlerinle çok seviyorum Hayat ARKADAŞIM… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Gülümsemelerle başlayan günlerimin tek mimarı olan sen biricik eşime şimdi milyonlarca kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

 

 

Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajı
Resimli Dini Evlilik yıldönümü mesajı

 

 

Sen bana Yüce Mevla’mın emaneti, ben sana hayat arkadaşı olalı 2 sene oluyor. Ömrümüzün baharında yaşadığımız bu saadet bir ömür birlikte sürsün. Evlilik günümüz mutlu olsun…

Sen benim evlenmeden önceki duam, geçmiş yıllardaki aradığım mutluluğum, gelecek yıllardaki huzurum, çocuklarımın annesi / babası. Sonsuzluk yurduna yürüdüğüm yol arkadaşımsın. Seninle evlendiğim için çok mutlu ve mesudum Can / Canım Sevgili….

Etrafımızda şahit olduğumuz onlarca boşanmaların yanında, içerisinde 5 senedir saadetle yaşadığımız yuvamızın sonsuza kadar mutlu ve huzur dolu bir yuva kalması için DUA’lar ediyorum Rabbime. Sen de amin der misin? Allah nice 5 seneler aile saadeti nasip etsin. Amin Amin binlerce Amin….

Bekarken her zaman  Rabbime hayırlı bir eş nasip et diye dua ettiğimi hatırlıyorum bu günde….  Rabbim şükürler olsun ki ettiğim dualarımı kabul etti ve seni bana nasip etti. İyi ki hayatımda sen varsın. 4. evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

 

Dini Evlilik yıldönümü mesajları Resimli
Dini Evlilik yıldönümü mesajları Resimli

 

Evlilik yıldönümü mesajları 

 

Unuttum sandın değil mi…? Nasıl unuturum seninle doğduğum yeni hayatımın ilk gününü… Evlilik günümüz kutlu olsun hayatım nice senelere hep birlikte…

Seninle evlendiğim gün hala hayatımdaki en mutlu günümdür. Seni Hala ilk günkü gibi deliler gibi seviyorum hayatım. Bu mutlu günümüz hiç bitmesin…

Dünyanın en güzeli en sevdiğim kadındır. Bana birlikte geçirmek için verdiğin hayatı sana mutluluklarla yaşatmak için çalışan kocandan sevgilerle….

Sanki her geçen sene daha fazla seviyorum gibi geliyor. Yanında yaşlanmak bana mutlulukların en büyüğüdür. Sana bu mutlu günümüzde sevgiler sunuyorum…

Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüzü kutluyor, Öpücükler yolluyorum… 

Kısacık hayatımın kalan her dakikasını seninle birlikte geçirmek kadar keyifli bir şey yok…. Bana katlandığın için teşekkür ediyorum….

Dünyada en büyük mutluluk sevenlerin kavuşmasıdır. Birlikteliğimizin 6. Senesinde sana sevgim her zamankinden daha fazla… Bu mutlu günümüzde seninle bir kere daha evleniyorum sanki… 

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı insanın. Öyle sıradan gelip geçici bir heves değil, sonsuza kadar aldığı nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

 

Evlilik yıldönümü mesajları resimli
Evlilik yıldönümü mesajları resimli

 

Evlilik yıldönümü mesajları resimli arkadaşa

Bu bölümde Dosta evlilik yıldönümü kutlama mesajları eklemeye çalıştık. İçten ve samimi evlilik kutlama mesajlarımızı sosyal medyadan yada direk olarak arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Resimli evlilik yıldönümü mesajları facebook, twitter, whatsapp  ve instagram  üzerinden  paylaşmak için resmin üzerine basılı tutmanız ve resmi paylaş demeniz yeterli olacaktır. 

 

Arkadaşa Resimli en güzel evlilik yıldönümü kutlama mesajları

Sana eşinle beraber mutlu ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. İkinizi de canı gönülden tebrik ediyor, mutluluğunuzun daim olmasını dilerim Canım arkadaşım.

Hayat kısacık, bu kısacık hayatımızda sizlere ömür boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünün mutluluğunuzu arttırması dileklerimle. Mutluluklar Sizin OLSUN.

 

Eşinle beraber yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, sağlık ve huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar Diliyorum!

Sevgi paylaştıkça çoğalır, evliliğiniz muhteşem bir saadet  getirsin. Çocuklarınızla hep çoğalsın sevginiz.… Canım Dostum Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun…

Evlilik yıldönümü mesajları resimli arkadaşa
Evlilik yıldönümü mesajları resimli arkadaşa

 

Bundan 4 Sene evvel ilk adımı attığınız sevgi yolunda bu yıl yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle beraber. Hayat boyu birbirinizle mutlu olmanızı canı gönülden diliyorum Kanki. 

Sizi sımsıkı sarıyorum tüm sevgimle. Yanınızda olsaydım Evlendiğiniz ilk gün gibi yine çıkardık Çamlıca Tepesine.  Mutlu evliliğinize dua ederdik Eyüp Sultan’da. Birbirinizi daima sevmenizi diliyorum bu yılda.  Allah size mini mini çocuklar nasip etsin.  Ömür boyu mutluluk yanınızda olsun. Canım Arkadaşım Sizi Tebrik Ediyorum…

 

arkadaşa evlilik yıldönümü mesajı resimli
Arkadaşa evlilik yıldönümü mesajı resimli

 

Birlikte gülmek, sevinç gözyaşları dökmek, dünyayı gezebilmek, eşinin yanında olmaktan mutlu olabilmek, büyük büyük sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi doyasıya sevebilmek için hayatınız uzun olmasını diliyorum… Elleriniz ellerinizden ve gözleriniz gözlerinizden hiç ayrılmasın! Mutluluklar Dostum…

Dostum, ben yazmasını bilmem bilirsin, kısa ve öz  olsun. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Tüm hayatın boyunca Değerli eşinle en güzel günleri, en mutlu anları birlikte yaşamanızı Rabbim’den diliyorum… Mutluluklar Yakanızı Bırakmasın…

Geçen yıl bugün birleşen elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Birlikte hayatın tüm güzelliklerini paylaşmanız dileğimle… Evlilik yıldönümünüzde Mutluluklar!

 

arkadaşa evlilik yıldönümü mesajları resimli
arkadaşa evlilik yıldönümü mesajları resimli

 

 

Evlilik yıldönümü mesajları konumuzdan sonra sitemizde bulunan diğer Evlilik ve boşanma ile ilgili konularımıza aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz. dostkelimeler.com

Evlilik ile ilgili ayetler

Evlilik ile ilgili hadisler

Evlilik ile ilgili sözler

Evlilik ile ilgili atasözleri

Evlilik kader mi şeçim mi? –  Muhammed Bozdağ Yazısı

Evlilik Çiçek Gibidir – Ali Erkan KAVAKLI yazısı

Evlilik Hikayeleri 

Boşanma ile ilgili ayetler

Boşanma ile ilgili hadisler

Boşanma ile ilgili sözler

Boşanma ile ilgili atasözleri ve anlamlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar