Son gün

Son gün

Son onbeş günde iki çok yakınımı kaybettim. Ölümün soğuk nefesi o kadar yakınımda kol geziyor. Sanmayın ki sizden ve yakınlarınızdan uzak.

Hayatımız elbet birgün son bulacak. Bugüne çıktığımız için şükretmeliyiz. Bugün ötelere götürmek için yapacağımız iyilikler için son günümüz olabilir.

Bize biçilen vade bugün sona erebilir. Siz neyin telaşındasınız!!! Ötelere götürecek bir şeyler hazırladınız mı? Yoksa ölümün sizden çok uzakta mı olduğunu düşünüyorsunuz? Genç misiniz? Genç yaşta ölenler yok mu etrafınızda. Gazete sayfalarında genç yaşta ölenleri görmüyor musunuz?

Bu gününüzün size verilen son gün olduğunu düşünün… düşünüyormusunuz? Yarın güneş sizin için doğmayabilir. Yapacak çok işiniz yok mu? Ölenlerin yapacak çok şeyleri yokmuydu?. Onlar yarına çıkacaklarını sanıyorlardı, aynen bizim gibi…Oysa bir anda çekip gittiler aramızdan. Belki bizde yarına çıkamayacağız.

Yapacaklarınızı yapmak için acele edin, kalp kırdıysanız bugün hatta hemen telafi etmeye çalışın. Borçlarınız varsa hemen ödeyin, ödemeye gücünüz yoksa bir yerlere yazın ve güvendiğiniz birilerine borcunuzun olduğunu haber verin. (vasiyetiniz cebinizde bulunsun) Uzun zamandır ihmal ettiğiniz görevlerinizi yerine getirin.

Bu ve buna benzer yapacaklarınızı her gün gözden geçirin, ölüme hazırlıklı olun. Bu yazdıklarımı belki defalarca bir yerlerde değişik şekillerde okudunuz.

Belki de son defa böyle uyarılıyorsunuz….

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin...
instagram logo

İnstagram

facebook logo

Facebook

twitter logo

Twitter

google plus logo

Google + 

youtube logo

Youtube 

pintrest logo

Pinterest 

Tumblr logo

Tumblr

Linkedin logo

Linkedin

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar